مقدمه ای بر استفاده از نرم افزار آزمایشی (Trial)

حسابگر نسخه ۹ صنعتی (Cyber Account I)

نرم افزار شایگان که هم اکنون در دسترس قرار گرفته، با هدف بررسی امکانات کلى حسابگر صنعتی ۱
Cyber Account ارائه شده است. این برنامه امکان ورود اطلاعات در بخش های مختلف برنامه حسابداری، انبارداری، دفتر چک، خرید، فروش و … ) و بررسی نتیجه پردازش اطلاعات و همچنین تهیه گزارشات را به کاربر می دهد تا راهنمایی برای تصمیم گیری مناسب جهت تهیه نرم افزار مورد نظر باشد.

لوح فشرده ارائه شده محتوی برنامه آزمایشی، کتاب راهنما، نمونه فرم ها و دیکشنری برای زبان سوم کاربر است.

شرکت شایگان سیستم ضمن سپاسگزاری از انتخاب این برنامه درخواست دارد چنانچه پیشنهادهایی در جهت بهبود نرم افزار به نظر کاربران می رسد، با ارسال نظرات خود این شرکت را در ارتقاء محصولات یاری نمایند.

برخی از تفاوت های نسخه آزمایشی و نسخه اصلی:

نسخه ارائه شده کلیه امکانات اصلی نرم افزار را در اختیار قرار میدهد. برخی امکانات نیز فقط در نسخه اصلی قابل دسترسی است که در پیغام ما مشهود است. همچنین در میزان استفاده از برنامه ازمایشی نیز محدودیت های زمانی و تعدادی اعمال شده است.

نسخه آزمایشی دارای پیغام هایی است که نشانگر آزمایشی بودن برنامه است و در نسخه اصلی مشاهده نمی شود. به طور مثال هر چند دقیقه یکبار پیغام آزمایشی بودن برنامه روی صفحه ظاهر می گردد و یا در چاپ گزارشات عنوانی برای آزمایشی بودن پرینت وجود دارد.

نسخه آزمایشی فقط تک کاربر است.

نسخه آزمایشی همانند نسخه اصلی امکان ایجاد چند شرکت را دارد و هر شرکت به مدت ۴ ماه قابل استفاده است.

نسخه آزمایشی محدوده تاریخی قابل استفاده دارد.

نسخه آزمایشی فقط یک دوره مالی قابل استفاده دارد.

نسخه آزمایشی به مدت ۱۲۰ ساعت امکان ورود و استفاده از یک شرکت ایجاد شده را در اختیار می گذارد.

نسخه آزمایشی امکان استفاده از زبان فارسی و زبان سوم به انتخاب کاربر را دارد. (فقط در نسخه ۹ دوزبانه برنامه اصلی امکان استفاده از زبان فارسی با انگلیسی و زبان سوم وجود دارد.)

مراحل نصب برنامه آزمایشی، طبق روال برنامه اصلی پیش می رود و فقط نیاز به قفل سخت افزاری ندارد. همچنین نمونه ای از اطلاعات وارد شده نیز در برنامه وجود دارد.

چنانچه کاربران گرامی بخواهند می توانند در قسمت < پرونده > < اصلاح اطلاعات> <حذف پایگاه داده> اطلاعات قبلی خود را حذف نموده و نمونه اطلاعات از پیش واردشده را بازیابی و بررسی نمایند.

چنانچه اطلاعات وارد شده، در نسخه آزمایشی مورد تایید کاربر باشد و کاربر قصد تهیه نسخه اصلی برنامه را داشته باشد، امکان انتقال اطلاعات از نسخه آزمایشی به نسخه اصلی وجود دارد.

نسخه ای که هم اکنون مورد استفاده قرار می گیرد منحصرا برای آزمایش امکانات برنامه است. مسئولیت استفاده از اطلاعات وارده شده و نتایج آن به عهده کاربر می باشد. شرکت شایگان سیستم مسئولیتی در قبال اطلاعات و استنتاجات از آن در برنامه آزمایشی را ندارد.

شرکت شایگان سیستم افتخار دارد که شرایط تست و بررسی محصولات خود را در اختیار متقاضیان محترم قرار دهد. با امید اینکه برنامه مورد تایید قرار گیرد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این محصول به شرکت شایگان سیستم تعلق دارد.